LRTV Swift

LRTV Swift

Lid Worden?

Als je lid van Swift wilt worden heb je een aantal keuzemogelijkheden. Veel hangt daarbij af van de manier waarop je wilt gaan fietsen; ben je een toerfietser of ben je van plan wedstrijden te gaan rijden? Ben je ouder dan 16 jaar of ben je jonger en val je onder een van de jeugdcategorieen?
Wedstrijdfietsers moeten lid van de knwu worden en eventueel ook een licentie aanschaffen. In dat geval betaal je ook meer verenigingscontributie.

Als je wedstrijden gaat rijden is het van belang om te weten of je alleen aan (inter)clubwedstrijden zoals de dinsdagavondcompetitie en de SwiBo crosscompetitie wilt deelnemen of dat je ambities horen liggen en je ook aan nationale wedstrijden deel wilt nemen.
Alle jeugdleden die deelnemen aan de trainingen zijn verplicht om lid te worden van de knwu in verband met de daaraan verbonden verzekeringen. Je mag maximaal drie keer vrijblijvend deelnemen aan een jeugdtraining. Daarna moet je besluiten of je lid van Swift wilt worden.

Als je vooral toertochten rijdt kan je overwegen om ook lid te worden van de Nederlandse Toerfiets Unie (Ntfu). Uiteraard kan je er ook voor kiezen zowel lid van de knwu als van de ntfu te worden.

Een lidmaatschap van de knwu of van de ntfu regel je altijd via de ledenadministratie van Swift.

Voor ieder lid van Swift geldt:

  • Je mag meedoen aan alle verenigingsactiviteiten.
  • Je kunt clubkleding aanschaffen tegen aantrekkelijke prijzen.
  • Je ontvangt elke maand ons clubblad 'Solo'.
  • Je hebt stemrecht tijdens de algemene ledenvergadering.
  • Je ontvangt een klantenpas van onze sponsor Neuteboom Tweewielers in Leiderdorp. Met deze pas krijg je 10% korting op het volledige assortiment (excl. aanbiedingen en occasions).

Voor het NTFU lidmaatschap geldt:

  • Je krijgt korting bij deelname aan ntfu-toertochten buiten Swift.
  • Je krijgt een fiets-verzekering die geldt tijdens tochten, trainingsritten en tijdens woon-werkverkeer.
  • Je krijgt jaarlijks het toerfiets evenementenprogramma met alle toertochten in Nederland.
  • Je krijgt maandelijks het NTFU-blad 'Fietssport magazine' thuisgestuurd.

Gedetaileerde informatie over het NTFU lidmaatschap vind je op de website van de NTFU (www.ntfu.nl/).

Voor licentiehouders geldt:

  • Je krijgt 20% korting bij de aanschaf van clubkleding (tot een maximum van € 30,- per seizoen).
  • Je krijgt zo mogelijk wedstrijdfaciliteiten bij nationale wedstrijden (volgwagen, gebruik van reservemateriaal etc.)

Gedetailleerde informatie over licenties vind je op de website van de KNWU (www.knwu.nl).

Voor houders van het knwu basislidmaatschap geldt:

  • Je kunt meerijden in de (inter)clubwedstrijden zoals de dinsdagavondcompetitie en de SwiBo crosscompetitie.
  • Jeugdleden met dit lidmaatschap mogen deelnemen aan de jeugdtrainingen op het parcours van Swift.

In 2011 is de knwu daglicentie afgeschaft. Voor renners die vorig jaar deelnamen aan de dinsdagavondcompetitie op deze daglicentie introduceren we een aspirant lidmaatschap. Voor € 40,- euro kan je eenmalig voor één jaar als Swift-lid deelnemen aan deze competitie. Je kunt dit lidmaatschap ter plekke regelen zodat je dezelfde avond nog mee kunt rijden.

Je kunt ook donateur van Swift worden, de minimale bijdrage is € 25,-. Je steunt de vereniging, en je ontvangt het clubblad maar je hebt geen stemrecht.

Lid worden van Swift? Vul het inschrijfformulier onder aan deze pagina in en stuur het op naar de ledenadministratie. Je kunt ook bellen voor meer informatie.

# Artikeltitel Hits
1 Welk lidmaatschap past bij mij? 1226
2 Wat kost het lidmaatschap? 1940
3 Inschrijfformulier 679